Lekarze

Image

lek.wet. Michał Kacprzyński
specjalista chorób koni

Po ukończeniu studiów w 2002 roku rozpocząłem pracę lekarza weterynarii zajmując się początkowo leczeniem zarówno małych zwierząt jak i z koni. W 2005 roku otworzyłem Przychodnię Weterynaryjną dla małych zwierząt przekazując całkowicie kwestie leczenia małych zwierząt lekarzom w przychodni i w całości skupiłem się zawodowo na leczeniu koni.  

Od początku interesowała mnie głównie diagnostyka i leczenie schorzeń ortopedycznych u koni.  80% moich pacjentów to konie z problemami układu ruchu. Dzięki stale rosnącemu ,wieloletniemu już doświadczeniu i stosowaniu wielu procedur diagnostycznych, każdorazowo dostosowanych do indywidualnego przypadku w większości sytuacji jestem w stanie ostatecznie postawić diagnozę i wdrożyć skuteczne leczenie.
Image

lek.wet. Mateusz Nowakowski
specjalista chorób koni

Od 2015 pracowałem na Stadninie Koni w Janowie Podlaskim zdobywając wiedzę i doświadczenie.

Praktyka na stadninie pozwoliła mi poznać zagadnienia z zakresu rozrodu, chorób wewnętrznych i interny na specjalistycznym poziomie. Nie obca jest mi też stomatologia i okulistyka. Od sierpnia 2019 z pełnym zaangażowaniem i wiedza będę pomagał pacjentom Equiaid.
SDDZ Szpital Dzienny Dla Zwierząt
lek.wet. Michał Kacprzyński
+48 602 758 944

lek.wet. Mateusz Nowakowski
+48 604 421 504

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

sddz.png
© 2017-2022 SDDZ. All Rights Reserved.